Успішно працюємо на ринку виробів медичного призначення з 2013 року

Діяльність нашої компанії полягає у дистрибуції швидких діагностичних імунохроматографічних тестів для експрес-діагностики небезпечних інфекцій (ВІЛ, гепатитів В і С, сифілісу, рота- та аденовірусів), кардіо- та онкомаркерів, визначення наявності наркотичних речовин в організмі, а також визначення групи крові і резус-фактора, вагітності, овуляції. Ми прискіпливі у питанні добору партнерів і співпрацюємо тільки із лідерами галузі - InTecProductsInc, Wantai, Boson, Eldon– чия продукція задовольняє вимоги ВООЗ. Адже питання якості у медичній сфері має надважливе значення.

Наша компанія приймає активну участь у процедурах державних та комерційних закупівель (ProZorro та Prom.ua), за результатами яких успішно виконує умови договорів та забезпечує оперативну поставку продукції. Ми підтримуємо постійний асортимент на складі і оперативно реагуємо на запити клієнтів.

Нас добре знають медичні установи, адже за роки співпраці ми зарекомендували себе у ролі надійного партнера. Нашими клієнтами є заклади охорони здоров’я різних напрямків та рівнів: приватні клініки та лабораторії, державні обласні та дитячі лікарні, станції переливання крові, центри профілактики і боротьби зі СНІДом, санітарно-епідеміологічні станції, шкірно-венерологічні диспансери, пологові будинки, науково-дослідні лабораторії судових експертиз. Також хочеться підкреслити, що серед наших клієнтів є Всеукраїнська Мереж ЛЖВ (велика пацієнтська організація України), Міжнародний благодійний фонд «Альянс суспільного здоров’я» та інші міжнародні благодійні фонди. Ми пишаємося співпрацею із усіма нашими клієнтами і неймовірно вдячні за їх довіру.

6

років досвіду реалізації потреб клієнтів

24h

строки доставки по території Україні

400+

успішно виконаних контрактів

Наші заводи

InTecProductsInc

In Tec PRODUCTS INC є світовим лідером у скринінговій діагностиці інфекційних хвороб в умовах стаціонару. У 2017 році обсяги продажів цього виробника сягнули 400 млн тестів, якими скористалися у своїй повсякденній роботі працівники сфери охорони здоров’я різних країн світу. Співпрацюючи зі службами охорони здоров’я та управліннями інфекційних хвороб, компанія прямує до головної мети світової медицини – викорінення гепатиту та інших фатальних хвороб людства.

Переглянути товари

Wantai

Beijing Wantai Biological Pharmacy – один із найбільших виробників приладдя для діагностики інфекційних хвороб, та беззаперечний лідер у галузі діагностування гепатиту Е. Компанію було засновано у 1991 році. Вона швидко виросла із маленької лабораторії до масштабів величезного заводу з виробництва тестів in vitro. Останні 15 років Wantai займає топові позиції на ринку реагентів для визначення хвороб, таких як гепатити та сифіліс.

Переглянути товари

Boson

Xiamen Boson Biotech є одним із провідних спеціалістів у сфері виробництва діагностичних наборів для світового ринку. Потужності компанії, що займають площу 5000 м², оперують відповідно вимогам ISO 13485:2008 та GMP. Наразі Boson виробляє CLIA, ELISA, швидкі тести та сировинні матеріали. Їх використовують для визначення кардіомаркерів, наркотичних речовин, статевих гормонів, онкомаркерів та різних інфекцій. Свою місію виробник вбачає у постачанні медичним установам високоякісних та доступних діагностичних тестів та у боротьбі із хворобами та наркоманією.

Переглянути товари

Eldon

Eldon Biologicals A/S – датський виробник сухих карток для визначення групи крові та резус-фактора. Винайдені датським лікарем, Кнудом Елдоном, ці картки використовуються медичними працівниками усього світу вже понад 40 років. За цей час компанія випустила мільйони карток, які допомогли визначити пацієнтам групу крові та резус-фактор, а також встановити сумісність крові донор-пацієнт.

Переглянути товари

Ми працюємо з найкращими